пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ-пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
[  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ  |  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ  ]
Главный
· Главная
· <> Новости
· Предприятия
· Товары
· <> Объявления
· Другие города
· Контакты
Последние добавленные
Реклама

Объявление

Пластиковые окна

Пластиковые окна, пластиковые двери, ворота, заборы, решетки, ангары, металлоконструкции, лестницы, перила, ограждения. Современные строительные технологии наша торговая марка. http://www.sst-kovka07.narod.ru

<> подробнее...


Главная| Фирмы| Список фирм| Товары| Добавить| Ваши фирмыОгляд фільму перукарень

Огляд фільму перукарень

Фільм про барбершоп - це чудовий варіант, якщо ви хочете подивитися щось смішне і зворушливе. Цей фільм - це чудовий спосіб провести вихідні. Перш ніж почати дивитися цей фільм, є кілька речей, які слід врахувати.

Персонажі

Персонажі в "перукарні" мають багато розвитку персонажів. Хоча фільм - це розвага, є уроки для життя, які викладаються.

Кальвін, молодий чорношкірий чоловік працює з перукарем поруч зі своєю бабусею. Магазин - це його спадщина від діда. Магазин також належить його батьку, але він борг. Щоб погасити борг, він вирішує запропонувати магазин до кредитної акули. Але у нього проблема з ідеєю.

Едді (Cedric The Entertain) - ще один головний герой у фільмі. Він перукар з минулого з сильними думками. Він віруючий у своє ремесло. Він розглядає перукарню як інституцію.

Раджа (Уткаршамбудкар), індійський перукар, обговорює перукарню - це більше, ніж робота. Але він не погоджується з Рашадом щодо расизму проти чорношкірих.

Один з інших головних героїв - пряма людина на ім'я J.Р. Він є власником вантажівки продовольства. Хоча він не член банди, але у нього є судимість.

Террі - остання жінка. Вона-жорстка жінка. Незважаючи на свої двозабезпечені стосунки зі своїм хлопцем, вона не може здатися, що його залишають.

Фільм спочатку планувався вийти наприкінці літа 2004 року, фільм затримався. Нарешті він потрапив до театрів у лютому 2005 року, в головній ролі королеви Латифи.

"Перукарні" все ще бачать у телевізійних мережах. Багато учасників акторської ролі з оригінального фільму, серед яких Дерай Девіс, Ентоні Андерсон та Том Райт, повернулися до своїх ролей. Інші помітні актори включають Куб Ice, Nicki Minaj та звичайні.

У той. На щастя, у нього достатньо комедії, щоб фільм розважався.

Розповідь

Barbershop - це анімаційний фільм про день у перукарні в Чикаго Barbershop. Це також історія про спільноту, расизм та самоповагу. У цьому фільмі є багато чого полюбити. Але він також має кілька недосконалостей.

Цей фільм-це цілоденна драма про боротьбу сім'ї за виживання перукарень, що бореться. Фільм містить чудовий склад та безліч комічних наборів. Однак фільм має справедливу частку вульгарних слів та провокаційних коментарів.

Однак фільм докладає зусиль для вивчення таких тем, як рабство та репарації Голокосту, а також позики. Роза Паркс і О.J. також обговорюються по -іншому. Сімпсон.

Підлітки, які люблять хіп-хоп, знайдуть цей фільм чудовим вибором. Є багато сміху, а також деякі танцювальні рухи, які є імпровізованими. Незважаючи на свої вади, перукарня - це хороший фільм для дітей.

Фільм встановлений на південній стороні Чикаго, де злочин піднімається. Ice Cube грає власника перукарень, що бореться. Він намагається зберегти бізнес на плаву навіть той факт, що його батько помер.

Ice Cube та всі учасники акторської ролі надзвичайно талановиті, проте фільм не в змозі конкурувати з магазином краси. Перукарня - це не оригінальна комедія, але вона має смішний діалог і хороша кількість комедійних творів.

У фільмі власник перукарень (Ice Cube) планує запустити незалежний звукозапис. Джиммі - студент у коледжі з розладом переваги - один із його працівників. Ісаак - єдиний перукар, який білий. Едді-напіввідставний старий таймер, який вірить у мистецтво перукаря.

Сексуальні наміри

"Перукарня" має міцний час роботи 98 хвилин. Третє шоу Ice Cube - це радість для тих, хто є шанувальниками реп -жанру та культурної сатири.

"Франшиза перукарень" славиться своїм акцентом на банди та расовий гумор. Очевидно, що у фільмі є одне з найвідоміших голлівудських місць, Чикаго, і один із найповніших акторів будь-якого фільму про хіп-хоп. Ice Cube також має смирення визнати, що його магазин - це спільнота.

Фільм також віддає шану Чикаго, як це було знято в гетто. Сюжет фільму - це мішена звичайних підозрюваних: викупу насильства банди, стаж та інше. Але найцікавіші аспекти фільму - це ті, хто не на екрані.

Хоча це може бути не найбільш пам’ятним фільмом року. Наприклад, "перукарня" робить чудову роботу з викриття небезпеки способу життя банди, однак, він не пропонує безпосереднього погляду до камери в життя тих, хто живе в гетто.

"Перукарня" не виходить як продукт, який поспішає, легко уявити, що він робить скромний успіх кросовера. У той час як "перукарня" сповнена кліше, це все одно може бути чудовим і піднесеним шумом для всіх, хто насолоджується жанром.

У той.

Випуск Blu-ray

Зірки перукарень Ice Cube у комедійному фільмі. Оригінальний випуск фільму був у 2002 році. Це був величезний успіх. Це було настільки успішним, що вдалося створити спінофф, який охрестив магазин краси.

Перукарня - весела легка комедія. Однак є деякі серйозні проблеми. Одне з питань полягає в тому, що Кальвін (Ice Cube) робить поганий вибір.

Перукарня - це не просто весело, це також вирішує важливі питання, такі як банди. Це також повертає багатьох персонажів з оригінальних фільмів.

Випуск цього фільму Blu-ray містить фантастичну презентацію відео високої чіткості. Крім того, він пропонує хороший вибір додаткових функцій.

"Заключний розріз" - це епізод про значення перукарень у чорній культурі. Інтерв'ю з екіпажем та акторськими ролями обговорюйте, як перукарня впливає на них. Також включений документальний фільм про коротку довжину, зачіски та не.

"Перукарня: Наступний розріз" - це продовження фільму 2002 року. Керував Малкольмом д. Лі та написані Трейсі Олівер та Кенія Барріс.

"Barbershop: Новий розріз планує вийти 26 липня. Він також буде доступний цифровим шляхом на iTunes, Flixster та Cinemanow.

На DVD ви зможете спостерігати за театральним трейлером, а також від перукаря. Фотогалерея доступна, як і вихідні та блупери.

Фільм має дивовижний яскравий образ. Фільм добре текстурований, з тонами шкіри, а також точним кольоровим спектром. Фільм виглядає фантастично, навіть якщо певні кольори зів’яли.

Перукарня-це добре побудована комедія. На відміну від більшості комедій, це застосовує нерозумний підхід. Це позитивне у своєму повідомленні і виконує видатну роботу з оскарження статусу статусу.

Прийом

Перукарня - це цікавий фільм, який може зацікавити вас, якщо ви звертали увагу на індустрію розваг. Цей фільм отримав неоднозначні відгуки, однак він має кілька помітних згадок.

Фільм цікаво дивитися, і, безумовно, розважальний у відділі комедії. Це не так обурливо, як деякі інші фільми цього жанру, але це все ще розважає.

Найбільш вражаючою особливістю фільму є той факт, що він має зоряний ансамбль, щоб приділити солідний сміх щохвилини. Фільм звертається до більшої кількості людей, ніж інших комедій, які зосереджуються на людях, які є Хіксом.

У фільмі представлені звичайні підозрювані, а також деякі найвідоміші імена Голлівуду, такі як Седрік, Куб Ice та Шон Патрік Томас. Помітно використовувати термін "чорний" для опису південної сторони Чикаго.

Фільм не наповнений унікальними трюками, що є ключовою суперечкою. Хоча фільм-це не все, що вражаюче, він демонструє способи, які маленьке містечко може отримати користь від добре спланованого плану.

Перукарня варто подивитися, хоча йому не вистачає нічого справді інноваційного. Найпомітніша сцена в перукарні - це коли жінка руйнує машину свого хлопця. Є численні комічні набори та імпровізовані танцювальні процедури.

Хоча фільм не такий розважальний, як інші комедії жанру, він має привабливу солодкість. Якщо вас цікавить мистецтво або просто завзятий шанувальник поп -музики 90 -х, це обов’язково побачити.

Багато учасників акторів повернулися до Barbershop 2: Назад у бізнесі.

Авторизация
Логин

Пароль

Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Сайт создан на основе системы © PHP-Nuke распространяемой по лицензии GNU/GPL license.
Web site protected by myNukeSecuRity, © Maxim Mozul, www.studenty.de
Открытие страницы: 0.060 секунды и 43 запросов к базе данных

<>
56a845e9e31b577cd95f7aca972ba1db